logo Kancelarii prawnej Nova, KancelariaNova.pl

Prawnik prawa autorskie Warszawa

 

Kancelaria Nova zapewni Ci najlepszego prawnika od praw autorskich w Warszawie. Kancelaria specjalizuje się między innymi w prawie autorskim, znakami towarowymi oraz postępowaniami cywilnymi. Mamy duże doświadczenie w sprawach dotyczących własności intelektualnej, ochrony wizerunku czy ochrony dóbr osobistych. Mieliśmy okazję nawiązać wiele znaczących współpracy w tym zakresie i zdobyć obszerne doświadczenie praktyczne. Jeśli potrzebujesz doświadczonego prawnika od praw autorskich w Warszawie, nasi radcy prawni udzielą Ci wsparcia i zapewnią najwyższego poziomu obsługę prawną.

 

 Prawa autorskie

Według ustawy o prawie autorskim, każdemu twórcy przysługuje prawo do stworzonego i utrwalonego utworu. Twórca to osoba, której nazwisko zostało umieszczone na egzemplarzach utworu lub podane do informacji publicznej. Prawa autorskie możemy podzielić na prawa autorskie majątkowe oraz prawa autorskie osobiste. Twórca posiada monopol decydowania o korzystaniu i dystrybucji utworu, a w razie jakichkolwiek niejasności i komplikacji, warto skorzystać z pomocy prawnika – prawa autorskie w Warszawie.

 

W czym może pomóc prawnik w prawach autorskich w Warszawie

Kancelaria Nova i prawnicy ds. praw autorskich w Warszawie świadczą usługi w zakresie ochrony praw autorskich. Doradzamy naszym klientom w kwestiach eksploatacji ich dziel, sporządzamy umowy i profesjonalnie reprezentujemy naszych klientów w sądzie. W zakresie usług prawnika do prawa autorskiego w Warszawie leży także sporządzanie opinii prawnych, negocjacje umów, dochodzenie należności oraz porady prawne dotyczące prawa autorskiego czy ochrony wizerunku. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm oraz szeroki zakres wiedzy i wieloletnie doświadczenie.

Wycena Sprawy
Case Valuation

Do you have a question?
Write to us!

Masz pytanie?
Napisz do nas!