logo Kancelarii prawnej Nova, KancelariaNova.pl

Prawo cywilne jest jedną z najważniejszych dziedzin prawa i dotyczy często codzienności człowieka – jego działalności, własności czy instytucji rodzinnych. Jako prawnicy zdajemy sobie sprawę, jak ważne kwestie obejmuje kodeks cywilny, dlatego oferujemy swoje usługi także w zakresie pomocy przy postępowaniu cywilnym.

Przed sądami toczy się bardzo dużo spraw cywilnych, a Pomoc prawna przy postępowaniu cywilnym opiera się w dużej mierze na wsparciu i unormowaniu stosunków prawnych pomiędzy osobami fizycznymi i prawnymi. Są to skomplikowane kwestie wymagające gruntownej wiedzy prawnej i praktyki. W wielu przypadkach warto zwrócić się do doświadczonego radcy prawnego, który wykorzysta swoją szeroką wiedzę i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla sprawy.

Zakres pomocy przy postępowaniu cywilnym

Pomoc przy postępowaniu cywilnym obejmuje sprawy:

  • z dziedzin prawa rzeczowego, które dotyczy rzeczy;

  • prawa rodzinnego, dotyczącego zagadnień prawnych i majątkowych w obrębie rodzin;

  • prawa zobowiązań, dotyczącego norm prawa majątkowego o charakterze względnym;

  • prawa spadkowego, dotyczącego praw majątkowych po osobie zmarłej;

  • spraw z części ogólnej prawa cywilnego, zawierającej wszystkie pozostałe zagadnienia z tej dziedziny.

Prawnicy z Kancelarii Nova posiadają ogromną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem i zagwarantują najlepszą i kompleksową pomoc przy postępowaniu cywilnym.

Radca prawny przy postępowaniu cywilnym

W przypadku pojawienia się problemów dotyczących prawa cywilnego, warto znaleźć specjalistę, który ma doświadczenie i wiedzę w tym zakresie. Pomoc przy postępowaniu cywilnym oferuje Kancelaria Nova, której prawnicy gwarantują profesjonalną, kompleksową obsługę i poradnictwo prawne. Od wielu lat skutecznie i z sukcesem reprezentujemy naszych klientów, do każdego z nich podchodząc indywidualnie i nawiązując partnerską relację. Przyświeca nam jeden cel, który zawsze stawiamy na pierwszym miejscu – korzyść naszego klienta

Wycena Sprawy
Case Valuation

Do you have a question?
Write to us!

Masz pytanie?
Napisz do nas!